تصفیه‌حساب هر ماه در پایان روز ۲۰ ام با آخرین شبای اعلامی بسته خواهد شد و مبلغ قابل تصفیه در پایان این روز به فاصله حداکثر ۵ روز کاری به حساب شما واریز می‌گردد. مبلغ قابل پرداخت برای توسعه‌دهندگان داخلی حداقل ۱۰۰ هزار تومان و برای توسعه‌دهندگان خارجی حداقل ۲۰۰۰ دلار است و تصفیه مبالغ کمتر از این مقادیر، در پایان سال انجام می‌شود. تصفیه‌حساب تنها برای کسانی صورت می‌گیرد که حداقل دو هفته از انتشار برنامه‌شان گذشته باشد. در پایان روز ۲۰ اُم هر ماه باید شبایی منطبق با نام درج شده در حساب کاربری و قرارداد توسعه‌دهنده در سیستم وجود داشته باشد و مسئولیت وارد نمودن شبای ناصحیح بر عهده توسعه‌دهنده است. اگر مراحل ایجاد قرارداد برای شما طی نشده است لطفاً با این نشانی تماس بگیرید: developers@cafebazaar.ir.

از تاریخ یکم فروردین ۱۳۹۴، چنانچه قیمت یک برنامه/محصول ۱۰۰ ریال باشد، با فروش هر واحد از آن، بازار از کاربر ۱۰۹ ریال دریافت می‌کند و ۷۰ ریال به توسعه‌دهنده می‌پردازد. مبلغ دریافتی از کاربر معادل ۱۰۰ ریال (قیمت برنامه) به اضافه ۹ ریال (مالیات بر ارزش افزوده پرداخت‌شده از سوی کاربر) است.

توجه داشته باشید که شما هنگام قیمت‌گذاری، کل مبلغ پرداختی توسط کاربر (قیمت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده) را تعیین می‌کنید و نه قیمت را به تنهایی.

چنانچه شما در اداره مالیات بر ارزش افزوده ثبت‌نام نموده و گواهی ثبت‌نام دارید، لطفاً برای اطلاع از نحوه تهاتر مالیات بر ارزش افزوده سهم خود با این نشانی تماس بگیرید: finance@cafebazaar.ir.

لطفاً توجه بفرمایید:

  • در صورتی که می‌خواهید هر ماه تصفیه‌حساب شما به یک شبای ثابت انجام شود، کافی است گزینه تصفیه‌حساب خودکار را انتخاب و شبای خود را وارد نمائید.
  • شبای اعلامی تا پایان روز ۲۰ ام هر ماه قابل تغییر است و پرداخت‌های هر ماه به آخرین شبای وارد شده در سیستم تا پایان این روز واریز می‌شود.
  • پرداخت بر اساس مبلغ قابل تصفیه شما در پایان روز ۲۰ ام صورت می‌گیرد.
  • هر ماه یک پرداخت انجام می‌شود.
  • اگر در یک ماه شما چند شبا در سیستم وارد کرده باشید، پرداخت براساس آخرین شبا انجام می‌شود.
  • در صورتی که در یک ماه نمی‌خواهید تصفیه‌حساب برایتان صورت گیرد، کافی‌است گزینه تصفیه‌حساب خودکار را لغو کنید.